Policia ka arrestuar dy ditë më parë ish-futbollistin e Kombëtares, Klodian Duro.

Burime të “Abcnews”, bëjnë me dije që Duro u arrestua me akuzën e përndjekjes dhe kanosjes ndaj ish-bashkëshortes, me të cilën ishte divorcuar një vit më parë.

Mësohet se Duro ka pasur mosmarrëveshjeve të shumta, teksa ajo së fundmi kishte marrë një urdhër mbrojtje.

Mësohet se në datën 24 mars, ish-futbollisti i Kombëtares, ka shkuar në banesën e ish-bashkëshortes, duke e kanosur këtë të fundit e cila ka lajmëruar policinë.

Duro, pasi është arrestuar, është dërguar në Komisariatin nr.1.

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>