ZYRTARE: Liga e Kampionëve rikthehet më 7 gusht, do të luhet me formatin ‘Final Eight’

ZYRTARE: Liga e Kampionëve rikthehet më 7 gusht, do të luhet me formatin ‘Final Eight’

Rikthehet Premier League, sot zhvillohen këto dy ndeshje

Rikthehet Premier League, sot zhvillohen këto dy ndeshje

Maqedonia zbulon datën e rifillimit të kampionatit

Maqedonia zbulon datën e rifillimit të kampionatit

Lajm i keq për fansat e Liverpoolit

Lajm i keq për fansat e Liverpoolit

Nëse La Liga nuk përfundon, humbja do të jetë mbi 600 milion euro

Nëse La Liga nuk përfundon, humbja do të jetë mbi 600 milion euro

Van Dijk: Oblaku e mbajti gjallë Atleticon

Van Dijk: Oblaku e mbajti gjallë Atleticon

Futbollisti serb që do të luaj për Kosovën

Futbollisti serb që do të luaj për Kosovën

Serbia thërret ‘Kosova është Serbi’, pritet denimi nga UEFA

Serbia thërret ‘Kosova është Serbi’, pritet denimi nga UEFA

Nëse tifozët çekë nuk tregohen të kujdesshëm  ndaj Kosovës, UEFA i heq pikë Çekisë

Nëse tifozët çekë nuk tregohen të kujdesshëm ndaj Kosovës, UEFA i heq pikë Çekisë

Mesazhi i Muriqit para ndeshjes mes Çekisë dhe Kosovës

Mesazhi i Muriqit para ndeshjes mes Çekisë dhe Kosovës