Pasi shkëlqeu me Kosovën, Fenerbahçe i vendos çmim astronomik Vedat Muriqit

Pasi shkëlqeu me Kosovën, Fenerbahçe i vendos çmim astronomik Vedat Muriqit

Kosova i “çmend” edhe mediat serbe, ja çfarë shkruajnë ato pas trillerit në Angli

Kosova i “çmend” edhe mediat serbe, ja çfarë shkruajnë ato pas trillerit në Angli

“Daily Mail”: Kosova na shënoi 3 gola pa 5 futbollistë startues, ekip i bukur dhe krenar

“Daily Mail”: Kosova na shënoi 3 gola pa 5 futbollistë startues, ekip i bukur dhe krenar

Valon Berisha na bën KRENAR me fjalët pas ndeshjes, ja çka thotë

Valon Berisha na bën KRENAR me fjalët pas ndeshjes, ja çka thotë

Trajneri i Anglisë kosovarëve: Duhet të jeni krenar për skuadrën tuaj!

Trajneri i Anglisë kosovarëve: Duhet të jeni krenar për skuadrën tuaj!

Muriqi: Jam i lumtur vetëm për 45 minutat e dytë

Muriqi: Jam i lumtur vetëm për 45 minutat e dytë

Shqipëria synon sonte fitore kundër Islandës për t’iu kthyer garës për EURO

Shqipëria synon sonte fitore kundër Islandës për t’iu kthyer garës për EURO

Kuota qesharake për ndeshjen Anglia – Kosova

Kuota qesharake për ndeshjen Anglia – Kosova

Muric “ilaçi” i Raheem Sterling

Muric “ilaçi” i Raheem Sterling

Kosova apo Anglia, cila do ta vazhdojë serinë pa humbje?

Kosova apo Anglia, cila do ta vazhdojë serinë pa humbje?