Osmani për VV-në: Vërtetë kemi dallime por kemi vendosur ti tejkalojmë

Osmani për VV-në: Vërtetë kemi dallime por kemi vendosur ti tejkalojmë

Mustafa: Është për keqardhje që një punëtor i BIA-s serbe të bëhet deputet në Kuvendin e Kosovës

Mustafa: Është për keqardhje që një punëtor i BIA-s serbe të bëhet deputet në Kuvendin e Kosovës

A do të kthehet kosovari nga SHBA që premtoi 50 milionë euro nëse fiton Albin Kurti?

A do të kthehet kosovari nga SHBA që premtoi 50 milionë euro nëse fiton Albin Kurti?

Diellza Kolgeci pas zgjedhjeve: Tash e shohim a do të dëshpërohemi a krenohemi

Diellza Kolgeci pas zgjedhjeve: Tash e shohim a do të dëshpërohemi a krenohemi

Tre raste arrestimi për keqpërdorim të votës në Prizren

Tre raste arrestimi për keqpërdorim të votës në Prizren

Aktorja pishman që nuk ishte zhveshur më herët

Aktorja pishman që nuk ishte zhveshur më herët

Të hënën fluturon “Migjeni”, ky është lloji i avionit të ri të ‘Air Albania’

Të hënën fluturon “Migjeni”, ky është lloji i avionit të ri të ‘Air Albania’

Haradinaj: Mundemi edhe pa njohje të Serbisë

Haradinaj: Mundemi edhe pa njohje të Serbisë

Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit shqiptar

Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit shqiptar

Kossnet: Edukimi dhe rinia janë prioritete për Kosovën

Kossnet: Edukimi dhe rinia janë prioritete për Kosovën