David dhe Victoria Beckham po kalojnë pushimet me familjen për herë të dytë në Shën Stefan. Beckhams janë të njohur për pushimet e tyre luksoze, shpesh duke u larguar nga destinacionet shumë të largëta si: Maldive dhe Turqi dhe Ishujt Kaikos.

Por familja ka udhëtuar pak më afër shtëpisë për pushimet e tyre të fundit verore, duke fluturuar pak më shumë se dy orë nga Britania e Madhe për në Mal të Zi, shkruajnë mediat malazeze, transmeton Telegrafi.

Futbollisti në pension dhe familja e tij zgjodhën destinacionin e përsosur për qëndrimin e tyre në Mal të Zi; ishulli i vogël dhe vendpushimin në hotel me pesë yje, “Aman Sveti Stefan”, i vendosur afër Budva, i cili ofron pamje mahnitëse të detit dhe intimitetit larg syrit të publikut.

Duke qenë një nga destinacionet më të bukura turistike në detin Adriatik, Mali i Zi po tërheq gjithnjë e më shumë turistë, veçanërisht ata të pasur dhe të famshëm.

Familja kanë vizituar bregdetin malazez me jahtin e tyre luksoz, pas disa ditësh qëndrimi në brigjet e Italisë.

Ata ishin në Mal të Zi edhe vitin e kaluar, megjithëse, sipas tabloidit britanik Daily Mail, bazuar në fotografitë e publikuara nga anëtarët e familjes në Instagram, se ata po pushonin në Kroaci. Vetëm më vonë u shfaqën shenja që ata vërtet ndodheshin në Mal të Zi.

Brooklyn Beckham ishte ai që e konfirmoi përmes një video të publikuar në Instagram, teksa ka shfaqur një nga brigjet malazeze ku familja po pushojnë aktualisht.

https://www.instagram.com/brooklynbeckham/?utm_source=ig_embed

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>