Po flitet për krizë mes çiftit Loredana dhe Mozzik.

Para disa ditësh është raportuar se reperi Mozzik dhe partnerja e saj Loredana po shkojnë drejt ndarjes, shkruan lajmi.net.

Dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë fakt mirëpo janë disa detaje të reja çojnë në dyshime për prishje të raporteve mes dyshes.

Loredana sot feston ditëlindjen, e Mozzik nuk e ka uruar fare publikisht, mirëpo edhe në një postim ku ajo shihet duke festuar natën e kaluar, reperi nuk është askund.

Të paktën në atë postim Mozzik nuk shihet, e se çfarë po ndodh me çiftin, a do të ketë ndonjë sqarim për publikun e fansat e shumtë mbetet të shihet./Lajmi.net/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>