Dua Lipa u shfaq krejt ndryshe në fotografinë e fundit.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat u shfaq shumë ndryshe, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kësaj radhe erdhi si bjondinë dhe dukej shumë joshëse, madje kaq ndryshe nuk e kemi parë asnjëherë.

Dua kishte vënë një parukë në kokë, e kjo duhet të jetë pjesë e ndonjë fotosesioni apo xhirimeve.

Për ndryshe, Dua Lipa ka finalizuar albumin e ri, të cilin pritet ta publikojë në fund të vitit. /Lajmi.net/

Foto: 2

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>