Dua Lipa e cila është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për këngët e saj, duket se së fundmi ka ndërmarrë një veprim të çuditshëm.

Këngëtarja shqiptare po ashtu është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, teksa në atë Instagram numëron 34.9 milionë njerëz, e në po të njëjtin rrjet ajo ka fshirë të gjitha fotografitë.

Duke mos zbuluar asgjë më shumë, 24-vjeçarja nuk ka lënë asnjë foto profili, teksa në faqen zyrtare të saj gjendet vetëm faqja e fondacionit, “Sunny Hill”.

Dua Lipa fshin të gjitha fotografitë nga Instagrami (Foto: Instagram)

Nuk dihet arsyeja që ka çuar këngëtaren në këtë veprim, megjithëse duket se ylli shqiptar ka vendosur të ketë më shumë privatësi.Lexo po ashtu:

E njëjta së fundmi performoi në edicionin e 20-të të “The New Yorker Festival”, në Manhattan, ku atë natë paralajmëroi edhe projektin e radhës, deri në publikimin e albumit të saj të dytë, që pritet të lansohet këtë vit.

Dua Lipa (Foto: Kevin Winter/Getty Images)

Dua këtë vit është shpërblyer me dy çmime “Grammy”, atë për “Artisten e re më të mirë” dhe “Këngën më të mirë elektronike”, për këngën “Electricity” në bashkëpunim me Diplon dhe Mark Ronson.

Spotify e shpall albumin e Dua Lipës si albumin më të suksesshëm të një artisteje femër, të të gjitha kohërave

Ditë më parë po ashtu Spotify e shpall albumin e Dua Lipës si albumin më të suksesshëm të një artisteje femër, të të gjitha kohërave. /Telegrafi/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>