Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka filluar pushimet verore.

Ai së bashku me bashkëshorten Lindën dhe djalin e tyre, Zahon po shijojnë temperaturat e larta në një nga bregdetet e mrekullueshme të Shqipërisë, shkruan Indeksonline.

Kryeministri shqiptar ka sjellur një portret të bukur familjarë teksa shkruan ‘Fotografia e ditës’.

Ata dukeshin së po kaloni kohë të mirë dhe kualitative derisa po shikonin djalin e tyre të vogël duke notuar./Indeksonline/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>