Elita dhe Gjiko kanë nisur pushimet e para bashkë me djalin.

Pas një sezone të suksesshme, reperi Gjiko ka nisur pushimet me familjen, shkruan lajmi.net.

Reperi ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat tregoi se pas shumë angazhmeve në profesion, ani është koha për pushime.

Ai postoi video, në të cilën shfaqi bashkëshorten e tij, Elitën si dhe djalin Zërin në aeroport.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Gjiko është “My Bro”, këngë kjo në bashkëpunim me Butën. /Lajmi.net/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>