Loredana ditë më parë publikoi video-projektin ‘Genick’.

Loredana Zefi ditë më parë publikoi albumin e saj të parë në karrierë dhe bashkë me albumin për fansat e saj solli edhe një videoklip të ri, shkruan lajmi.net.

Kënga e titulluar ‘Genick’ po del të jetë hiti i radhës nga reperja kosovare e cila brenda tre ditëve arriti katër milionë klikime në Youtube me klipin e saj të ri.

Edhe albumi i parë i Loredanës po pëlqehet nga publiku ku ndër këngët më të spikatura është bashkëpunimi me Getinjon ‘Feuer’. /Lajmi.net/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>