Dua Lipa është zhvendosur në SHBA për të qëndruar më afër Anwarit.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid me lidhjen e tyre ka ‘pushtuar’ titujt e mediave rozë muajt e fundit. Çifti nuk po i ndahen njëri tjetrit për asnjë moment, shkruan lajmi.net.

Së fundmi nëpër media u flit se këngëtarja nga Prishtina i është zhvendosur në New York për të qenë sa më afër me vëllain e modeleve Hadid, ashtu edhe ndodhi.

Ajo në orët e e para të mëngjesit ka publikuar një video në Instastory ku shihen duke bërë një shëtitje romantike me të dashurin në rrugët e New York. /Lajmi.net/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>