Reperja shqiptare dhe futbollisti portugez janë takuar në Sevillë.

Në organizimin e mbajtur nga ‘MTV Europe music awards’ në Sevillë, shumë emra të njohur nga bota e sportit dhe shoubzit kanë udhëtuar në qytetin andaluzian, shkruan lajmi.net.

Pak më parë ndamë disa imazhe të Ronaldos me bashkëshorten e saj, dhe tani është reperja Loredana që ka ndarë një imazh me yllin e kombëtares portugeze.

Loredana është nominuar për çmimin ‘Best new swiss artis’ dhe është favorite për ta ‘rrëmbyer’ këtë çmim. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

@cristiano

A post shared by Loredana (@loredana) on

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>