Reperja shumë e përfolur, Loredana Zefi e cila jeton dhe vepron në Zvicër, vazhdon të komentohet për ndarjen nga bashkëshorti i saj, Mozzik, kjo pasi dyshja hoqën të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjetet sociale dhe tashmë as nuk ndiçen nga njëri-tjetri.

Këtë para pak minutash e ka konfirmuar edhe vetë artistja përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’, Lori tha se gjatë kësaj periudhe do punojë edhe më shumë pasi tashmë paratë që dërgon në shtëpi janë të përgjysmuara sepse me Mozzik kanë vendosur t’i ndajnë rrugët private si dhe ato biznesore.

Shkrimi i saj i plotë në Instagram:

Për të gjithë fansat e mi! Siç e keni vënë re tashmë, unë aktualisht jam ndarë nga Mozzik. Ne të dy vendosëm të bënim një pushim – biznes, si dhe privat. Për mua, kjo aktualisht do të thotë ndryshim shumë i madh jetësorë prandaj edhe do të punoj edhe më shumë. Për shkak të ngjarjeve të fundit në jetën tonë private, Mozzik dhe unë kemi vendosur që vetëm unë të përformojë në turneun, BONNIE & CLYDE TOUR 2020. Aktualisht kemi nevojë për këtë distancë, mbase në të ardhmen përsëri për të gjetur njëri-tjetrin.

Tani e tutje, unë e çoj bukën vetëm në shtëpi dhe kjo është arsyeja pse unë do të punoj edhe më shumë dhe të përshpejtoj. Mund t’ju premtoj se do të bëj maksimumin në turne.

Tani e tutje, jam një nënë beqare,  gjë e cila vetëm më bën më të fortë. E vetmja gjë që më duhet është vajza ime Hana. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen – turneu po shkon perfekt! KING LORI TOUR 2020 // E ftuar speciale (Hana). /arbresh.info

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>