Loredana ka treguar se kujt ia dedikon gjitha sukseset e saj.

Loredana Zefi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Nuk janë të pakta fotografitë që reperja ia publikon vajzës së saj Hanës, të cilës tashmë ia dedikon çdo sukses.

Loredana ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq me vajzën në krah dhe një pllakë që ka marrë për njërin nga projektet e saj.

“Nga rruga, Hana nuk ka plan për 1! Gjithçka vetëm për ty Hana!”, ka shkruar ajo sipër imazhit të ëmbël.

Për ndryshe, Loredana së fundi i ka dhënë fund lidhjes me reperin Mozzik. /Lajmi.net/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>