Kylian Mbappe e ka pëlqyer një foto të këngëtares shqiptare.

Këngëtaret Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj me rastin e Halloweenit janë shoqëruar në Francë në një ndejë së bashku me yjet e Paris Saint-Germainit, Neymar dhe Kylian Mbappe.

Së bashku me ta e kanë shkrepur edhe një fotografi të cilën më pas e kanë publikuar në Instagram, percjell periskopi.

E nga ajo natë duket se u ka mbetur miqësia pasi ishte pikërisht Mbappe ai i cili ia ka pëlqyer Beatrixit foton të cilën e ka realizuar në Arena Kombëtare. /Kosova sot

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>