Rita Ora ka pasur një vit të mbushur me festivale dhe koncerte.

Rita Ora me koncertin e saj në Berlin do të përmbyllë një vit mjaft të suksesshëm sa i përket festivaleve dhe organizimeve të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Me postim e fundit të bërë këngëtarja ko njoftuar se koncerti në Gjermani do jetë i fundit dhe me këtë lajm ajo ka mërzitur fansat e saj të cilët për një kohë nuk do mund të shohin ndonjë performancë nga ajo.

Kujtojmë, se projekti i fundit i Ritës titullohet ‘Ritual’ dhe numëron më shumë se 40 milionë klikime në platformën Youtube. /Lajmi.net/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>