Cristiano Ronaldo nuk dha deklarata për media pas barazimit mes Atletico Madridit dhe Juventusit.

Cristiano Ronaldo në çdo rikthim në Madrid zgjon vëmendje të madhe të mediave.

Njësoj ndodhi edhe mbrëmë në udhëtimin e Juventusit për ndeshjen ndaj Atletico Madridit.

Pas barazimit 2:2, Ronaldo kaloi nga zona e mediave por nuk u ndal për të dhënë deklarata para gazetarëve, transmeton lajmi.net.

“A do ta ndalesh për të folur?”, iu drejtua njëri prej tyre. “Do të flas vetëm kur shënoj gol”, tha Ronaldo.

Ylli portugez nuk realizoi gol në barazimin dramatik në Wanda Metropolitano. /Lajmi.net/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>