Cristiano Ronaldo ka folur për planet rreth martesës me Georgina Rodriguez.

Cristiano Ronaldo ka zbuluar se ai planifikon të martohet me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Futbollisti 34 vjeçar dhe e dashura e tij, 25 vjeçe, janë në lidhje që nga viti 2016 dhe pranon se është ëndërr e nënës së tij që çifti të martohen.

Duke folur me Piers Morgan, ai tha: “Ajo më ka ndihmuar shumë. Sigurisht unë jam i dashuruar me të. Ne do martohemi një ditë, është ëndrra e nënës time”.

Georgina u fut mirë në jetën e Ronaldos dhe të fëmijëve të tij, Cristiano Jr, 9 vjeç, binjakët Eva dhe Mateo, dy vjeç dhe Alana 22 muajshe.

Georgina kohën e fundit pranoi se nuk është e lehtë të jesh në lidhje me dikë të famshëm si Ronaldo.

Ish-asistentja e dyqanit rrëfeu se ishte dashuri në shikim të parë kur u takuan për herë të parë dhe zbuloi gjithashtu se si ajo josh futbollistin. /Lajmi.net/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>