Shkurte Fejza po shijon pushimet.

Shkurte Fejza pas përmbylljes së një sezone të suksesshme, ka nisur pushimet e merituara, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit fotografi nga këto pushime, në të cilat po relaksohet në maksimum.

Në atë fotografi, ajo u shfaq pranë bashkëshortit të saj Hajrushit dhe miqve të tyre. “Nji pushim i paharruar me miqte tane”, është mbishkrimi që ajo ia la kësaj fotografie.

Për ndryshe, “Rrushja” titullohet projekti i fundit muzikor nga Shkurte Fejza. /Lajmi.net/

Sepse në ëndrrat tuaja, çdo detaj ka rëndësi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>