Nëna e djalit të Ronaldos i nënshtrohet himenoplastikës për të rifituar virgjërinë

Nëna e njërit prej djemve të Ronaldo Nazario, Michel Umezu, ka bërë të ditur në rrjetet sociale se ka bërë një himenoplastikë për të rifituar virgjërinë.

Bodybuilderja braziliane, e cila ka një djalë me ish-futbollistin, thotë se ajo iu nënshtrua procedurës për t’u martuar në një kishë sipas besimit të saj, shkruan Marca.

“Unë dua të bëj seks vetëm pasi të martohem në kishë”, tha ajo. “Nuk kam turp ta them këtë sepse është ajo që dua vërtet”.

Presidenti aktual i Real Valladolid nuk ka komentuar për këtë çështje, të cilën Umezu e bëri të ditur përmes një postimi të guximshëm në llogarinë e saj në Instagram, ku ndau një pamje nga ekrani dhe reagimin e saj: “Trupi im, rregullat e mia”.

Ronaldo dhe Umezu patën një djalë, Alexander Robert, pas takimit gjatë turneut parasezonal të Real Madridit në Japoni në 2004.

Të dy nuk filluan një lidhje apo nuk u martuan pas lidhjes, me Ronaldon që mohoi se ishte babai derisa iu nënshtrua një testi të ADN-së në vitin 2010.