Blog

Edona James ‘shpërthen’ në të qara, kjo është arsyeja

Një debat i ashpër u zhvillua sot në dhomën e makijazhit mes Edonës, Albyt dhe Lumbardhit.…

Ndarja e përfolur Sara-Ledri, Olta Gixhari shton dyshime me veprimin e fundit

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë komentuar shumë së fundmi për një ndarje të mundshme, edhe…

Vogëlushi shqiptar bëhet viral duke bërë shqiponjën para ndeshjes Milan – Borussia Dortmund

Ndeshja mes Milanit dhe Borussia Dortmundit ka qenë kryesorja e mbrëmjes të së martës në Ligën…

Në moshën 40-vjeçare, njerëzit më pak të lumtur

Studiuesit e shpjegojnë ciklin e lumturisë me formën e germës U. Me të kaluar moshën 40-vjeçare,…

Parlamenti Europian ndalon shitjen e patatinave me qeska të mëdha paketimi: Duhet më shumë produkt se ajër

Qeska me patatina të mbushura me ajër, paketim me më shumë plastikë sesa produkt, kuti të…

Albin Kurti: Të gjithë duhet të angazhohen që çdo grua e vajzë të jetojë pa dhunë e frikë

Kryeministri Albin Kurti dhe ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, kanë marrë pjesë në Lansimin e Programit…

“Dil mos t’i shoh sytë, o i paftyrë, baju” Edona nxjerr nga dhoma e grimit Lumbardhin

Edona është revoltuar me Lumbardhin. Ajo në një moment i është drejtuar duke i thënë “mos…

Brenda tri vitesh vjen Volkswageni elektrik me një çmim prej 19 mijë eurove për tregun kinez

Drejtori i Përgjithshëm i Volkswagen, Oliver Blume, ka folur në një konferencë shtypi për media në…

Komisioni Evropian: Kosova nuk lejon zgjedhjet e Serbisë në territorin e saj, serbët përsëri do votojnë në Serbi

Në ditën e zgjedhjeve parlamentare në Serbi të caktuara për më 17 dhjetor 2023, qytetarët serbë…

Dea Mishel pikturon shqiponjën në buzë

Ish banorja e Big Brother Vip Albania, Dea Mishel ka tërhequr vëmendjen dje me rastin e…