Detaje nga policia rreth aksidentit të Hajrullah Behlulit

Sot, Hajrullah Behluli, bashkëshorti i Shkurte Fejzës është goditur me veturë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi…

Olta Gixhari zbulon gjininë e foshnjës së dytë

Olta Gixhari është në pritje të fëmijës së dytë dhe ka organizuar një “baby shower”, në…

Santiana: Bucin nuk e njoh nga jashtë as se kam njohur kurrë para BBVK

Darka e banorëve të nominuar i ka vënë të pesë konkurrentët e Big Brother VIP Kosova…

Çka do të bëjë Alby nëse nuk eliminohet nesër?

Pyetja e radhës ishte për Albyn, një pyetje mjaft interesante. “Nëse nuk del nesër a do…

Pse në fotografitë familjare të Trump për Krishtlindje mungon Melania?

Shumëkush e ka vënë re se fotografisë familjare të Krishtlindjeve të familjes Trump, në të cilën…

Kim akuzohet për photoshop, kapet keq nga fansat

Familja Kardashian është e famshme për reality show-n e tyre televiziv, paratë, skandalet, stilin e jetës…

Linda në gjendje të rëndë emocionale pas fjalëve të Ganisë: Unë shkoj te familja për Bajram, ti s’ke ku shkon

Linda Halimi dhe Gani Gërmia, kanë debatuar me tone të ashpra dhe me ofendime drejt njëri…

Dani Alves pas hekurave, bashkëshortja: Tentova vetëvrasjen!

Dani Alves prej thuajse një viti është pas hekurave në një burg të Barcelonës i akuzuar…

Kjo banore paralajmëron largimin nga shtëpia e BBV të premten

Kjo banore paralajmëron largimin nga shtëpia e BBV të premten. Por, ajo ka vendosur që edhe…

Lë pas Adele, Dua Lipa siguron fitime marramendëse

Dua Lipa është këngëtarja grua me fitimet më të larta në Britaninë e Madhe. Madje fiton…