Lindita Halimi zbulon ‘sekretin’ e saj për format perfekte trupore që gëzon

Këngëtarja e njohur Lindita Halimi njihet për format e saj trupore seksi, për të cilat është…

Telenovela argjentinase nuk ka fund me Wanda Narën dhe Mauro Icardit

Mauro Icardi dhe Wanda Nara vazhdojnë të bëjnë “zhurmë” për atë që po ndodh mes tyre…

Njësoj si Einxhel, edhe Bora e akuzon Romeon për këtë veprim

Bora ka kritikuar Romeon në intervistën e fundit. Bora Zemani ishte një nga personazhet e parë…

Këngëtarja e njohur shtatzënë, po bëhet nënë për herë të parë

Ajo ka qenë shumë e angazhuar gjatë verës në shumë ahengje familjare, duke mos i lënë…

Bora dhe Donaldi e kallin në dasmën e ish-opinionistit të BBV

Të famshmit shqiptarë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj, e kanë pranuar tashmë se janë bashkë. Ata…

Bora Zemani e zbulon publikisht, ja sa ka qenë rroga e saj e parë që ka marrë

Bora Zemani e cila karrierën e saj në televizion e ka nisur në Top Channel si…

Zbulohet e vërteta pas fotove që bënë xhiron e rrjetit me Dua Lipën dhe Trevor Noah.

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka…

Kush shkroi i pari? Bora dhe Donaldi tregojnë si u bashkuan sërish

Bora Zemani dhe Donal Veshaj kanë rrëfyer sesi e kanë rregulluar marrëdhënien e tyre, pas historisë…

Bella Hadid del nudo në sfilatë, dizajnerët krijojnë fustanin në mes të skenës (Video)

Mbrëmë në spektaklin SS23 Coperni, Bella Hadid doli e zhveshur në pasarelë për të mbyllur shfaqjen…

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij kurorëzojnë dashurinë, dalin fotot e nuses me vellon e bardhë

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli i japin sot fund beqarisë. Çifti, të cilët…