“Një gjak borxh ma keni…”, Fjolla Morina kërcënon për ‘pabesi’, vazhdon drama në Instagram

Këngëtarja Fjolla Morina, që një kohë është duke marrë marrë vëmendje me reagimet e saj në rrjetet sociale. Para një kohe, Fjolla bëri një video lidhje direkte ku akuzonte ish-partnerin dhe disa nga miqtë e saj të dikurshëm, teksa tashmë ka bërë “goditjet” e radhës.

Ditë më parë, Fjolla ka etiketuar me emra ofendues vajzat e njohura të ‘showbizz’-it, Morena Tarakun, Arbnora Ademaj dhe Shkenda Dubovën, postimet e fundit të saj lidhen me një person, të cilit iu ka drejtuar po ashtu me fjalë të rënda, teksa ka përmendur edhe hakmarrjen.

“Pa besin ni gjak borq ma kini, klloshari bara me tjert”, është një ndër shumë storyt e saj në rrjetin social, Instagram./Sinjali