“Qepe gojën”, “Përbije atë gjuhë”, eskalojnë debatet mes Efit dhe Qetsorit, shkak Nita

Sonte po diskutohen momentet e Nitës ku u shpreh se ndehej vetëm ditëve të fundit. Në…

Dhëndri nga Kosova i vë zjarrin shtëpisë së vjehrrit në Vlorë!

Prishja e një martese dyshohet se ka shkaktuar djegien e dy shtëpive në Llakatund të Vlorës.…

Edi Rama: Raportet Kosovë-Serbi, më të mirat që kanë qenë ndonjëherë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, deklaroi se marrëdhëniet mes Kosovës dhe Serbisë janë më të mirat…

Maturantët nga Bujanoci fillojnë ekskurzionin katër ditor në Shqipëri!

Maturantët e Shkollës së Mesme “Sezai Surroi” në Bujanoc kanë filluar ekskurzionin katër ditor në Republikën…