Dy Artat në një shtrat me…

Arta Elezaj dhe Arta Nitaj, që të dyja u bënë të njohura nga seriali “O sa mirë”, serial komik mjaftë popullor në Kosovë.

Me përfundimin e serialit, nisën thashethemet, përflitet dhe skandalet.

Dy bukuroshet shpesh janë përfshirë në valë thashethemesh, por edhe skandale të ashtuquajtura mediale.

“YouTube-ri” britanik Teddy Grey nuk po ndalet me akuza. Ai duket se u është vënë keq vajzave të shoëbizit shqiptar. Pasi publikoi disa foto nudo të modeles Arta Nitaj duke thënë se kjo e fundit kërkon 5 mijë euro për një natë, britaniku Teddy Grey, ka hedhur akuza ndaj modeles Arta Elezaj, shkruan “Kosovarja”.

Ai ka publikuar dje foton e Elezajt me një mashkull misterioz teksa shkruan: “Me sa duket, të gjitha këto ‘figura publike’ janë në të njëjtin kategori prostitutash”.