Edhe këtë ‘Halloween’ e gjithë vëmendja te Kim Kardashian

‘Halloween’ është njëra nga festat më të pëlqyera të vitit në Amerikë dhe yjet e showbizit po shkëlqejnë me kostumet e tyre.

Në veçanti, Kim Kardashian duket se e ka marrë seriozisht festën duke e shndërruar shtëpinë në një ‘horror’ të vërtetë, transmeton Indeksonline.

Orët e fundit ajo u vesh me kostum të nxënësve duke bërë kombinim me vajzën e saj, North West.

Kjo ishte pika që e bëri më speciale, duke u transformuar si binjake me vajzën.