Bebe Rexha shmang me mjeshtëri një mosfunksionim të gardërobës gjatë performancës në emisionin “Tonight Show”

Bebe Rexha së fundmi u shfaq në emisionin “Tonight Show” me Jimmy Fallon duke dhuruar performancë në “That’s My Jam”.

Ylli 32-vjeçar i pop-it u shfaq pa këmishë nën një kostum elegant seksi dhe arriti të shmangte për pak një mosfunksionim të gardërobës.

Ajo dukej e mahnitshme ndërsa realizoi një version të këngës së Rihanna -s “Only Girl (In the World)” për segmentin ‘.

Për një moment përpara se të dilte para mikrofonit për të performuar, këngëtarja kapi xhaketën e kostumit dhe bëri një rregullim të shpejtë, duke shmangur një mosfunksionim aksidentale të gardërobës tek pjesa e dekoltesë.

Krijuesja e hitit “In the Name of Love” dukej e mrekullueshme teksa doli në skenë për të performuar.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Fytyra e saj ishte e grimuar me kujdes për të nxjerrë në pah tiparet e saj mahnitëse, shkruan Daily Mail.

Ajo vendosi një pllakë të shkëlqyeshme rreth qafës së saj, ndërsa mori vëmendje me dekoltenë e hapur.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Të hënën ajo solli disa postime në Instagram për të promovuar episodin e saj të emisionit argëtues.Lexo po ashtu:Të gjitha lajmet nga Bebe Rexha

Në episodin Bebes iu bashkua këngëtari dhe producenti T-Pain, 37 vjeç, aktori Anthony Anderson, 51 vjeç dhe muzikanti Ryan Tedder, 42 vjeç.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Kanali zyrtar në YouTube përshkruan performancat e “That’s My Jam” si një “shfaqje e ndryshme muzikore dhe komedi që merr frymëzim nga lojërat më të njohura të “Tonight Show”.

Pavarësisht emocioneve të saj përpara se të këndonte melodinë e ripërpunuar, Bebe u dëshmua të ishte profesionistja e përkryer dhe e dha më të mirën në performancën e saj.

Më pas ajo doli sërish për të sjell një performancë të një prej këngëve të Rihanna-s nga viti 2010.

“Jam nervoz”, pranoi ajo ndërsa rregullonte një kufje përpara se të fillonte të performancën.