Xhaka shënon për Arsenalin dhe thellon epërsin ndaj Totenhamit (video)

Granit Xhaka ka shënuar për Arsenalin për të ngritur epërsin në 3:1 për ekipin e tij.
Ishte minuta e 67-të e ndeshjes kur Xhaka pranoi një top nga Martinelli dhe me një goditje të fuqishme shënoi për 3-1.

Për Xhakën ky ishte goli i dytë në këtë kampionat, teksa ka edhe tre asistime.

SHIH VIDEON