Zyrtare: Gerard Pique njofton largimin nga Barcelona

Gerard Pique ka vendosur të largohet nga Barcelona.Reprezentuesi spanjoll do të largohet nga klubit pas një historie fantastike me ‘Blaugranët’, shkruan GazetaBlic Sport.

Ai fitoi gjithçka që ishte për t’u fituar tek katalunasit dhe tashmë ka vendosur t’i jap fund aventurës së tij në ‘Camp Nou’.
SHIH VIDEON e PIQUE