Zyrtarizohet çifti i ri i estradës, futbollisti në lidhje me këngëtaren shqiptare

Futbollisti i kombëtarës shqiptare sapo ka konfirmuar lidhjen e tij të re.

Ai ka ndarë në Instagram Story një video me këngëtaren seksi, Ajsel abazi.

Në darkë dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit, Grezda duket bukur me Ajselin në krah.

Lidhja e tyre duket të jetë e freskët.