Aksident i rëndë në Vranjë, një i vdekur dhe shumë të lënduar!

Në magjistralen në mes Vranjës dhe Banjës së Vranjës është shkaktuar një aksident në mes të një autobusi dhe një veture.

Sipas informacioneve të publikuara nga mediat në Vranjë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00 afër

Sipas informatave jo-zyrtare, një person ka vdekur dhe 13 të tjerë janë lënduar. Të lënduarit janë dërguar menjëherë për në Qendrën Shëndetësore në Vranjë.