“Aman një foto bashkë”, Kejvina nuk i ndahet Luizit

Kejvina Kthella u eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP pasi goditi me shuplakë Luizin, por duket se marrëdhënia e tyre nuk u kris për shkak të kësaj.

Ajo vazhdoi ta mbështeste gjatë rrugëtimit të tij në BBVA.

Së fundmi, në një fotografi të postuar së fundmi në Instagram nga këngëtari, modelja nuk ka kursyer komentet.

Fillimisht ajo i ka shkruar që donte bluzën e tij dhe t’ia niste me postë./Sinjali

Më pas ka vijuar me disa komente të tjera.

“Aman një foto bashkë, please”, shkruan Kejvina. Më pas modelja i shkruan: “OOO Luiz o yll”.