Bebe Rexha “çmend” rrjetin

Bebe Rexha është gati për Shën Valentin. Ylli shqiptar i popit publikoi një video hot në TikTok ku pozon me të brendshme seksi dhe nuk lë vend për imagjinatën.

Bebe Rexha kërcen me lëvizje sensuale e provokuese, teksa ekspozon format e saj të kolme trupore.

Këngëtarja dukej mjaft seksi dhe joshëse në pamjet e nxehta.

Ndërkohë, ajo po shijon lidhjen e dashurisë me partnerin e saj, Keyan, me të cilin do festojë edhe Ditën e të Dashuruarve.

Ataa janë në një romancë prej 2 vitesh dhe ë pamjet e publikuara në rrjetet sociale, duken mjaft të dashuruar.

@beberexha

Officially ready for Valentine’s Day 💕

♬ original sound – Morgane Watkins