Njomza dhe Rinori po bëhen prindër për herë të parë

Çifti i cili u bë i njohur nga rrjetet sociale, Njomza dhe Rinori, po bëhen prindër…

Digjet banesa e Naim Abazit dhe Mihrije Braha, brenda ishte djali i tyre me partneren

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmi është…

Luizi e dërgon më në fund Kiarën në Shkodër

Luiz Ejlli fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania, e ka përmendur shumë…

Juli pyetet për këngën e Noizyt dhe Stresit dhe ky është reagimi i saj

Finalistja e Big Brother VIP Kosova Juliana Nura i është rikthyer pyetje-përgjigjeve me ndjekësit e saj…

Vdes këngëtarja legjendare Tina Turner

Këngëtarja e njohur amerikane Tina Turner ka vdekur në moshën 83-vjeçare, në shtëpinë e vet në…

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani në një lidhje dashurie?

Ditë më parë, në rrjet u përfol shumë një fotografi e Era Istrefit nga stadiumi ‘Diego…

Top Channel i vendosi titra serialit “Rrushe”, aktori kosovar: Unë duj Rrahimin, Rrahimi duj veten

Aktori kosovar, Fatmir Spahiu ka reaguar pasi Top Channel vendosi titra në serialin kosovar “Rrushe” Përmes…

Vazhdojnë ‘thumbat’ ndaj njëri-tjetrit, Bledi: Më mirë martohem me Kristin ose Ronaldon se me Nitën

Një ‘luftë’ verbale ka nisur mes dy ish-banorëve të Big Brother VIP Albania 2, këngëtares nga…

U tha se ka blerë ndjekësit në ‘Instagram’, Olta Gixhari publikon fakte

Olta Gixhari së fundmi ka publikuar një video në instastory-n e saj teksa sqaron zërat mbi…

“Aman një foto bashkë”, Kejvina nuk i ndahet Luizit

Kejvina Kthella u eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP pasi goditi me shuplakë Luizin, por…