Bujar Qamili: Isha në gjendje të rëndë shëndetësore saqë nuk e doja as jetën më

Artisti i njohur shqiptar, Bujar Qamili, tregon se muaj më parë ka qenë i infektuar me…

Bebe Rexha: Më pëlqen të ha, çdo trup është i bukur

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, ditë më parë solli projektin e ri muzikor të…

Mahniti të gjithë me dukjen unike në ‘Grammys’, Donatella Versace zbulon se punoi 1500 orë për fustanin e Dua Lipës

Ajo gjatë këtyre ditëve ka qenë një nga emrat më të përfolur në rrjetet sociale e…

Shkenda Dubova vë në pah linjat trupore në një pozë para pasqyrës

Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova, komentohet mjaft shpesh për paraqitjet që bën në rrjete sociale. Artistja,…

Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj, është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti…

Anthony Hopkins bëhet i nominuari më i vjetër për ‘Aktorin më të mirë’ në “Grammy Awards 2021”

Anthony Hopkins ka bërë histori si aktori më i vjetër i nominuar për një çmim të…

Emily sjell në jetë fëmijën e parë,

Emily Ratajkowski ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Sebastian Bear-McClard. Modelja…

Çfarë mësuam nga intervista e Princit Harry dhe Meghan Markle?

ntervista e Oprah Winfrey me Princin Harry dhe gruan e tij, Meghan, Dukeshën e Sussex, ishte…

Angela Martini vjen provokuese në një nga paraqitjet e fundit

Ajo është njëra nga modelet më të admiruara në trojet shqiptare. Fjala është për bukuroshen nga…

Drejtori i Louis Vuitton ia zë vendin e dytë Elon Muskut në listën e njerëzve më të pasur në botë

Themeluesi i kompanive Tesla dhe Space X, Elon Musk, ka rënë në vendin e tretë në…