‘Në ditën më të zezë më ka pasur në krah’, Monika flet për Ilirin

Monika ka diksutuar shumë gjëra me Egzonën. Ajo ka folur edhe për Ilirin dhe raportin e…

Veprimi i Romeos nuk do t’i pëlqej fare Beatrixës

Aktori i njohur, Romeo Veshaj, është duke menaxhuar rrjetet sociale të vëllaut të tij. Ai ka…

Donaldi: Sa e çuditshme më duket Big Brother pa Beatrix

Mbrëmë (21 janar) nga Big Brother VIP është eliminuar këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj. Beatrix ishte…

Çka i përshpëriti në vesh Donaldi Beatrixës?

Beatrix la shtëpinë e Big Brother VIP mbrëmjen e kaluar pasi ishte në nominim me Einxhel…

Ndikoi keq në gjendjen psikologjike të Beatrix, ja dënimi për Arbrin nga “Vëllai i Madh”

Arbri, një nga konkurrentët më të rinj të “Big Brother VIP, në një diskutim me Beatrix…

Donaldi i lë të gjithë “gojëhapur” me deklaratën: “Nëse dal nuk rikthehem as për Beatrixën”!

Na ndajnë më pak se 24 orë nga nata e spektaklit “Big Brother VIP”. Emocionet janë…

Zbulohet e shkuara e modeles, kur Beniada Nishani ishte një nga ‘eskortat’ e Berlusconi-t

Beniada Nishani është një nga konkurentet më të spikatura të Big Brother. E njihni më shumë…

Habit Beniada: Nuk i preferoj meshkujt shqiptarë, më mirë një tajlandez ose argjentinas

Modelja e njohur shqiptare, Beniada Nishani, sot ka bërë një deklaratë të fortë sa i përket…

Bebe Rexha shmang me mjeshtëri një mosfunksionim të gardërobës gjatë performancës në emisionin “Tonight Show”

Bebe Rexha së fundmi u shfaq në emisionin “Tonight Show” me Jimmy Fallon duke dhuruar performancë…

Sonte në Big Brother VIP do të ndodhë diçka që nuk ka ndodhur asnjëherë

Sonte është spektakli i Big Brother VIP Albania, ku do të diskutohen ngjarjet e javës mes…