Bad News Eagles sonte përballen me ekipin GamerLegion

Ekipi shqiptar Bad News Eagles është shumë afër për të përsëritur suksesin si në Majorin e…

Edhe katër biletat të fundit për fazën tjetër të Champions-it

Dymbëdhjetë skuadra e kanë prerë biletën në 1/8-at e Champions-it pa qenë nevoja për t’u luajtur…

Bad News Eagles fitojnë me rikthim të jashtëzakonshëm ndaj ekipit gjerman BIG

Bad News Eagles e kanë arritur edhe fitoren e dytë në kuadër të turneut që po…

CS: GO, Bad News Eagles fiton ndeshjen e parë në “Rio Major”

Ekipi kosovar në videolojën CS:Go, Bad News Eagles ka filluar me fitore bindëse turneun e madh…

Xhaka me rekord, Arsenalin shkel Nottinghamin

Arsenali me lehtësi ka marrë tre pikë në përballje me Nottingham-in, duke e mundur me rezultat…

Inter dhe Milan! Gjimshiti nuk e fsheh dëshirën e madhe: Do të ishte gënjeshtër nëse do të thosha se…

Berat Gjimshiti ka dhënë sot një intervistë të gjatë ku ka folur për Atalantën, por edhe…

Arrestohet ish-futbollisti i Bajernit të Mynihut për protestat masive në Iran

Protestat në Iran duket se nuk kanë të ndalur, gjë që po ndikon shumë edhe në…

Derbi i shqiponjave në Maqedonin e Veriut, tre ekipe shqiptare në krye të tabelës

Struga si kryesuese në Maqedoninë e Veriut ka pësuar humbje në udhëtim, ndërkohë që fitore kanë…

Arabi Saudite-Shqipëri, sot ora 16:30, Pa tifozë dhe pa transmetim

Shqipëria do të zhvillojë sot ndeshjen miqësore ndaj Arabisë Saudite. Takimi do të zhvillohet në Abu…

Thomas Muller ngacmon Lewandowskin para takimit Barcelona-Bayern

Barcelona do të përballet me Bayern Munchen të mërkurën në kuadër të Ligës së Kampionëve. Katalanasve…