Çifti disa herë ka ndarë fotografi të tyre në rrjete sociale.

Dafina Zeqiri prej kohësh është në një lidhje të re.

Këngëtarja e njohur po shijon romancën me Kreshnik Gjergjin, pjesë për të cilën s’ka folur asnjëherë publikisht ende.

Por, më në fund diçka nga kjo pjesë, Dafina ka ndarë me publikun.

Në mbyllje të një mega sezon veror, këngëtarja ka publikuar një fotografi në krahët e Kreshnikut, të cilit dhe vetes ia ka prerë fytyrën nga “date night”.

Kaq për fillim, e më vonë me gjasë mund të vijë edhe ndonjë foto më pak “misterioze” nga çifti më i ri. /Prive.al