Daut Haradinaj ka pasur fat me Lolen, ja pse…

Prezantuesja e televizionit, mbetet një nga femrat më elegante dhe që edhe sot e kësaj ditë nëse do të merrte pjesë, do të fitonte në secilin konkurs bukurie.

Ajo, është femër e angazhuar, por edhe një bashkëshorte tejet e dedikuar. Madje, bindjet e platformat e të shoqit i përkrah e mbështet fuqishëm, shkruan “Kosovarja”.
Po, që Duat Haradinaj ka pasur fat në jetë!