“Do të bëj varrin, as kockat nuk do të gjenden”, kërcënohet me jetë ish banori i BBV

Krist Dragot Aliaj është ish-banori i “Big Brother Vip 2”, i cili doli i dyti në garë.

Si çdo personazh, edhe ai ka krijuar ndjekësit që e duan dhe ata që nuk e duan. E këta të fundit, kanë arritur deri në kërcënime.

“Do të bëj varrin po vajte opinionist në BBV3. Nuk do të gjenden as kockat,” është mesazhi që iu është dërguar Kristit në rrjetet sociale.

Por, mesa duket ai e ka marrë me sportivitet mesazhin, duke shkruar: “Si t’ia bëjmë tani, opozita është e fortë”.

Ndërkohë, lidhur me vendin e opinionistit në “BBV” është përfolur edhe Luiz Ejlli, por ende asgjë nuk është konfirmuar.