Einxhel si nuse i Vushtrisë tregon se sa çaja në ditë i pi

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira ishte e ftuar në emisionin “Shija e Anës”, ku iu përgjigj edhe pyetjeve të shumta të publikut.

E pyetur se pasi është nuse e Vushtrrisë a shërben çaj, ajo është përgjigjur se e bën një gjë të tillë, shkruan Klankosova.tv.

Madje, ajo tregoi edje sa çaja në ditë mund t’i pi ajo.

Për ta kuptuar përgjigjen e plotë dhe me shumë klikoni në linkun më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=gVjGRULaMCc