Fansja i hedh reçipetat Ledri Vulës gjatë koncertit, ky është reagimi i reperit

Hedhja e reçipetave në skenë gjatë performances së një artisti është kthyer tashmë në trendin e kohës.

Ishte ylli kolumbian, Maluma, ai e cili e nisi këtë trend, duke u përdorur edhe në vende tjera të botës, shkruan lajmi.net.

Paraprakisht, një gjë e tillë i ndodhi Olsi Bylykut, ndërsa pak orë më parë me të njëjtën situatë është përballur dhe reperi, Ledri Vula.

Reperi e ka marrë me shumë sportivitet, ku edhe i ka kapur dhe i ka vendosur në krah reperit tjetër, Lumi B.

Reperi ka publikuar në ‘Instastory’ videon , të cilën e ka shoqëruar me disa emoji duke qeshur.