Fero publikon fotografi të vajzës së tij duke e falur namazin (FOTO)

Reperi i njohur, Fero para disa ditësh bëri të ditur se ka hequr përgjithmonë dorë nga muzika dhe do i përkushtohet fesë Islame.

E sot ai ka bërë një postim në rrjetin social, Instagram, ku shihet vajza e tij, Nina, duke e falur namazin, përcjell Klankosova.tv.

“Çika e babai t’u u fal”, ka shkruar Fero krahas fotografisë së publikuar.