Fifi thumbon “BBV” me këngën e re, reagon Beatrix

Këngëtarja Filloreta Raqi (Fifi) ka publikuar sot këngën më të re të titulluar “Vëmendje”.

Fjalët e përdorura në tekst risjellin përjetimet e këngëtares si Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, duke thumbuar banorët pjesëmarrës.

E para që ka reaguar ka qenë Beatrix Ramosaj e cila ka publikuar në këngën e në Intagramin e saj, duke shkruar “Thuajua zemër. Jam shumë krenare për ty”.
Kujtojmë se dhe Fifi komplimentoi Beatriksin, kur kjo e fundit publikoi këngën e re para disa ditësh.
Degjoje Kengen