Kjo banore e Big Brother ishte dikur e fejuara e djalit të Gilit

Santiana, banorja e zëshme e “BBVK”, kishte një përplasje të ashpër me Edona James.

Ajo e ngriti zërin ndaj banores së preferuar nga publiku, duke e provokuar dukshëm.

Por, a e dini kush është Santiana dhe për çka është përfolur më parë në median rozë, shkruan “Kosovarja”.

Santiana, ishte e fejuar dikur me Robert Beranin, djalin e këngëtares Gili.