Lori në veshje tradicionale paralajmëron projektin e ri

Lori Kacka arrinë vëmendje në çdo paraqitje që bënë.

Këngëtarja e mirënjohur së fundmi paralajmëroj projektin e ri për vitin 2023 i cili duket të jetë potpuri në bashkëpunim me Osman Imeraj.

Ajo dukej në formë të mirë derisa kishte veshur fustan unik tradicional shqiptarë në të cilin dukej se ishte komode.

Këtë e bëri të ditur përmes videove dhe imazheve në InstaStory për 231 mijë ndjekësit e saj.