Publikohen pamjet e Dua Lipës me të dashurin e saj të ri

Dua Lipa dhe Trevor Noah krijuan thashethemet se ata po takohen, pasi janë fotografuar në një mbrëmje në Nju Jork të mërkurën.

Ylli 27-vjeçar i popit dhe drejtuesi 38-vjeçar i The Daily Show u panë duke shijuar një darkë intime, por të qetë së bashku në Miss Lily’s, shkruan DailyMail.

Rikujtojmë që Dua është ndarë në dhjetor të vitit të kaluar nga modeli Anwar Hadid.