Shqipëria kërkon fitoren e nderit në takimin me Islandën


Shqipëria do të luajë sot (e martë) kundër Islandës në kuadër të Ligës së Kombeve, përkatësisht Ligën B të Grupit 2.
Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të zhvillohet në “Air Albania”.

Shqipëria është në këtë grup me vetëm një pikë dhe një fitore sonte do të thoshte se ata kalojnë në vendin e dytë.