Sot konferenca për ecurinë e çështjes për Thaçin dhe të tjerët

Sot, në Dhomat e Specializuara, do të mbahet konferencë për ecurinë e çështjes së ish-krerëve të UÇK-së.

Konferenca do të fillojë nga ora 13:30, njofton Klankosova.tv.

“Prokurori K. Thaçit dhe të tjerëve – konferencë për ecurinë e çështjes 13:30”, është shkruar në kalendarin zyrtar të Gjykatës.